Üyelik İşlemleri
Kategoriler

Gebelikte Röntgene Dikkat!

Radyasyon gelişim geriliğine yol açabilir...

Gebelikte Grip Aşısı Olabilir Miyim?

Havalar soğudu. Grip sezonu başlamak üzere. Özellikle hamilelerin bu dönemde çok dikkatli olması gerekiyor. Peki hamileler grip aşısı yaptırmalı?

Hamilelik Döneminde Kozmetik Ürün Kullanırken Dikkat!

Gebelik günlük yaşamda pek çok noktaya dikkat edilmesi gereken hassas bir dönem ve bu süreçte anne adayları kozmetik ürün kullanımı konusunda çeşitli endişeler yaşıyor.

Hamilelikte Tehlikeli Ve Tehlikesiz Ağrılar

Daha gebeliğin ilk haftasından itibaren başlayan ve doğuma kadar hiç bitmeyen ağrılar bazen göz ardı edilebilecek bazen ise mutlaka takip edilmesi şart olan bir durumdur.

Hamilelikte Spor Hem Bedeni Hem Ruhu Rahatlatıyor

Birçok anne adayı bebeğine zarar vereceği düşüncesi ile hamilelik döneminde spor yapmıyor hatta mümkün olduğunca az hareket ediyor.

Hamilelik Kaşıntıları Bebeğinize Zarar Vermesin

Hamilelik döneminde görülen vücut kaşıntıları bazen ciddi hastalıkların habercisi olabiliyor.

Hamilelere Ramazan Bayramı Tatili Önerileri

Ramazan Bayramı tatilinde ailenizle hoşça vakit geçirirken yediklerinize dikkat etmeli, midenizi yetersiz ve dengesiz yiyeceklerle doldurmak yerine; lezzetli ve hafif yemekleri tercih etmelisiniz.

Hamilelik Panik Atağı Tetikleyebiliyor!

Daha önce panik atak sıkıntısı yaşamış kadınlarda hamileliğin yoğun sürecinin panik ataklarını tetikleyebileceği belirtildi.

Hamilelikte Yüksek Ateşe Dikkat!

Halk arasında ateş olarak da tanımlanan vücut sıcaklığının anormal derecede yükselmesi "hipertermi" olarak adlandırılır.

Hamilelikte Ilkyardım

Gebelik döneminde hesapta olmayan kaza, yaralanma ve kanamalar kimi zaman anne adayının kimi zaman da bebeğin hayatını tehlikeye atabiliyor.Sayfalar : 1. 2. 3. 4. 5.. . . 7. 8. 9. [»] [»»]


 
 
  • Üye Girişi