Üyelik İşlemleri

Kategoriler

LC Waikiki’den Yeni Doğan Bebek Koleksiyonu

LC Waikiki’den Yeni Doğan Bebek Koleksiyonu Bebek, çocuk, genç ve yetişkin ürün gruplarıyla Türkiye’nin hazır giyimde lider markası LC Waikiki, şimdi de yeni doğan koleksiyonu ile farkını ortaya koyuyor.

1-36 ay grubu bebekler için özel olarak tasarlanan kıyafetler, 0-6 ay arası yeni doğan bebekler için hazırlanan hastane setleri fonksiyonellik ve bebek güvenliğine uygunluk açısından ailelerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

LC WAİKİKİ BEBEKLERİ DOĞAR DOĞMAZ TRENDY…
 
Modaya öncülük eden tasarımlarıyla sektörde fark yaratan LC Waikiki yeni doğan kız bebekleri için oluşturduğu “Colourful Line” temasında meyve desenleri ve sevimli hayvan grafikleriyle eğlenceli bir hayata merhaba dedirtiyor. Mercan, açık pembe, yeşil ve turuncuların hakim olduğu temada yeni doğan kız bebekleri doğar doğmaz modaya uyum sağlıyor. LC Waikiki çocuklarının vazgeçilmesi haline gelen minik maymun, yeni doğan bebek koleksiyonunda da yer almayı ihmal etmiyor. Sevimli maymun karakterinin çiftlik arkadaşlarıyla beraber eğlenceli maceralarının anlatıldığı ve lacivert, turkuvaz, saks mavisi ve yeşillerin yer aldığı “Marine Line” teması, erkek bebeklerini doğar doğmaz macera ile buluşturuyor. Sevimli maymun “Naturel Line” temasında ise doğa sevgisini anlatıyor ve haki, limon sarısı, elma yeşili gibi renkler sayesinde yeni doğan erkek bebeklerini doğallık ile buluşturuyor.
 
BEBEK SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNE YÖNELİK ÖZEL KUMAŞLAR

LC Waikiki yeni doğan bebek koleksiyonu içi elyaflı uyku tulumları, kadife pijama takımlar ve eğlenceli aplike detayları ile süslenmiş şapkalarla bu sezon da göz doldurmaya devam ediyor. Anneler için büyük önem taşıyan fonksiyonel çıtçıtlı tasarımlar, bebeğin cildine zarar vermeyecek şekilde sağlığına ve güvenliğine uygun ürünler yeni doğan bebekleri LC Waikiki ayrıcalığı ile buluşturuyor.  

  • Suan 3/5 Ortalama.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3/5 (Toplam 34 oy.)Digge Ekle Delicio.us a Ekle Technoratiye Ekle Facebooka Ekle Google Readera Ekle
Bu Sayfayı Yazdır. Sevdiğim Konulara Ekle Yorumların geri beslemesi. Arkadaşına Gönder.


Ana Sayfaya Dön

Yorumlar Sende Yaz

Yorum Bulunamadı. İlk Yorum yazan siz olmak için tıklayın.


 
 


  • Üye Girişi

 
 
   
Kapat Taşi
Bu bölüm hazırlanıyor.
Kapat Taşi
  • Üye Girişi